ORGANIZÁCIA PRACOVNÉHO MIESTA BOTT PERFO

Organizácia pracovného miesta bott perfo je jednoduchý prispôsobivý a priestorovo úsporný systém na ukladanie náradia, nástrojov, malých častí a spotrebného materiálu. Systém bott perfo je integrovaný do pracovísk, ktoré využívajú princípy štíhleho riadenia a princípy 5S. Systém poskytuje pomocou sortimentu rôzynch držiakov nástrojov, malých košov a plastových boxov veľa možností ako maximalizovať pracovné miesto.

Široká ponuka panelov na náradie

Podobne ako u ostatného srotimentu bott, perfo systém ponúka širokú škálu možností ako zariadiť pracovisko. Sortiment pre organizáciu pracovného miesta perfo zahŕňa panely, ktoré sa umiestňujú na steny, samostatne stojace panelové stojany alebo systém perfo je integrovaný do skríň a pojazdných pracovných vozíkov. Perfo systém môže byť doplnený o drážkový systém, ktorý umožňuje prichytenie rôznych plastových boxov.

Panel na náradie na stenu

  • zosilnený a odolný,
  • viaceré panely môžu byť rozmiestnené vedľa seba,
  • zosilnené montážne body,
  • epoxidovaná úprava povrchu, výber zo štyroch štandardných farieb,
  • možnosť kombinácie dierovaných a drážkových systémov.

Voľne stojaci panel na náradie

Voľne stojaci panel na náradie umožňuje flexibilné ukladanie tam, kde nie sú k dispozícii pevné steny.

  • 1845 mm výška, 500 mm alebo 1000 mm šírka,
  • jedno alebo obojstranná úprava,
  • ideálne pre oddelenie pracovísk,
  • k dispozícii aj v drážkovom prevedení,
  • môžu byť spojené vedľa seba alebo do 90° rohu.

Panel na náradie s kolieskami

Panel na náradie s kolieskami umožňuje jednoduchú distribúciu nástrojov a drobných komponentov po celom pracovisku. Panely na náradie s kolieskami sú vybavené zosilneným perfo panelom, ergonomickým madlom a kolieskami o priemere 125 mm.

Dielenský vozík s plastovými boxami

Dielenský vozík s drážkovými perfo panelmi a plastovými boxami je ideálnym riešením na mobilné skladovanie. Vozík je vybavený zosilneným drážkovým panelom, ergonomickým madlom a kolieskami o priemere 125 mm.

Dielenská skriňa s perfo systémom

Dielenská skriňa bott môže byť vybavená dierovaným alebo drážkovým systémom na zadnej vnútornej stene. Systém tak umožňuje v dielenskej skrini pripínať rôzne háčiky a držiaky. Dierované a drážkové systémy môžu byť kombinované a môžu tak vytvoriť ideálne prostredie na ukladanie komponentov.

Dielenská skriňa s plastovými boxami

Dielenská skriňa s plastovými boxami je ideálna na ukladanie napr. náhradných dielov, drobného materiálu. Dielenská skriňa je dodávaná spolu s boxami a môžu byť vybavená dierovaným alebo drážkovým systémom na dverách z vnútornej strany. Okrem štandardných boxov, skriňa môže byť doplnené o euroboxy. Skriňa je dodávaná v štandardných prevedeniach alebo na základe požiadaviek.

Dielenská skriňa s vysúvacími panelmi

Dielenská skriňa môže byť vybavená výsuvnými dierovanými alebo drážkovými perfo panelmi na náradie. Panely maximalizujú využitie miesta a umožňujú jednoduchý prístup k obsahu skrine. Nosnosť panelov je 120 kg/ panel, panely sa vysúvajú na 100% a sú vybavené poistkou, ktorá bráni vysúvaniu viacerých panelov naraz.

Rozšíriteľné panely na náradie

Perfo panely na náradie sú navrhnuté tak, aby umožňovali vytvoriť jeden ucelený systém od jedného konca k druhéhemu bez zbytočných rušivých elementov - medzier.

Integrácia do sortimentu bott

Systém bott perfo je integrovaný do väčšiny produktov sortimentu bott. Môže byť integrovaný do dielenského nábytku bottalebo aj do bott zariadenia do vozidiel.

Drážkový systém

Drážkový systém umožňuje uchytiť plastové boxy, ktoré sú vhodné na ukladanie rôznych menších komponentov a spotrebného materiálu. Plastové boxy sú dodávané v šiestich veľkostiach a štyroch farbách. Všetky boxy sú dodávané s popisnými štítkami.

Sortiment háčikov, držiakov a políc

Sortiment systému bott perfo poskytuje niekoľko možností na uchytenie rôznych nástrojov a náradia, prípadne plastových boxov.

Farebný výber

Panely na náradie sú k dispozícii v modrej, sivej, červenej alebo grafitovej farebnej úprave.

DENAKO, s.r.o. | Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií tu. | Ochrana osobných údajov