PRACOVNÉ KUFRÍKY SYSTAINER³

Nová generácia pracovných kufríkov Systainer³ umožňuje byť mobilnejší ako kedykoľvek predtým. Spoločnosti Festool, TANOS a bott spolupracovali pri vývoji mobilného systému, ktorý umožňuje zblížiť dielňu a stavenisko. Vďaka výbornej integrácie so zariadením do vozidiel bott vario3 máte možnosť vziať so sebou svoje známe a osvedčené usporiadanie Systainer aj do vozidla.

100% mobilný pracovný systém

Zo stacionárnej dielne až na miesto použitia - Systainer³ je plne mobilný systém. Aby bola preprava jednoduchšia, výrobky Systainer³ sa môžu bez problémov integrovať do zariadenia do vozidiel bott vario3.

Jednoducho praktický

Náradie, príslušenstvo a spotrebný materiál sú v pracovných kufríkoch Systainer³ optimálne chránené, prehľadne skladované a ľahko prepraviteľné. Vďaka zavedenému ovládaciemu prvku T-LOC ho možno zatvárať, otvárať a spájať jedným pohybom.

Všetko prehľadne usporiadané

Drobné diely môžu byť prehľadne a individuálne usporiadané vďaka plastovým boxom v niekoľkých rôznych veľkostiach.

Systém to zvládne

Pracovné kufríky Systainer³ sú navzájom kompatibilné a dajú sa pripojiť ku všetkým predchádzajúcim generáciám pracovných kufríkov Systainer, mobilným odprašovačom prachu Festool a mnohým ďalším systémovým príslušenstvom.

Denako, s.r.o. | Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií tu. | Ochrana osobných údajov