CNC DIELENSKÝ NÁBYTOK

Bott cnc dielenský nábytok chráni drahé CNC náradie a nástroje. CNC dielenský nábytok je k dispozícii v rôznych variantoch a prevedeniach, môže byť integrovaný do dielenských skríň, dielenských vozíkov a stolov.

Jednoduché skladovanie CNC nástrojov pomocou vložiek

Jadrom sortimentu bott CNC dielenského nábytku je systém vložiek, ktoré bezpečne držia CNC nástroje rôznych veľkostí. Tieto vložky môžu byť namontované na pracovné stoly a vozíky, dielenské skrine a na panely na náradie.

Kompaktný CNC nástrojový vozík

Kompaktný cnc nástrojový vozík zo sortimentu bott je ideálnym riešením na ukladanie a prenášanie drahých CNC nástrojov. Vozík má šesť miest na ukladanie CNC nosičov, ktoré zapadajú priamo do držiakov vozíka. Vozík je dodávaný prázdny.

Modulárny CNC nástrojový vozík

Modulárny CNC nástrojový vozík poskytuje bezpečné uloženie a prenášanie CNC nástrojov. Modulárny CNC nástrojový vozík poskytuje niekoľko spôsobov ako uložiť CNC nástroje, je vhodný pre CNC nástroje s dlhou stopkou (ktoré nie je možné vložiť do kompaktného vozíka). Vozík umožňuje aj to, že nosiče pre vložky CNC sa nachádzajú len vo vnútri vozíku, čím sa znižuje riziko poškodenia CNC nástrojov.

CNC dielenská skriňa

Dielenský nábytok bott môže byť pomocou vnútorných odkladacích systémov premenený na CNC odkladací systém, ktorý poskytuje bezpečné úložisko pre drahé a citlivé CNC nástroje.

  • šírka 800 mm x hĺbka 525 mm x rôzne veľkosti výšky,
  • dvierka môžu byť z vnútra pokryté dierovaným alebo drážkovým systémom,
  • nosnosť zásuvky je 75 kg, do zásuvky sa môžu vložiť rámy pre CNC nástroje.

CNC vložky a rámy do zásuviek

Zásuvkové skrinky vybavené vložkami do zásuviek sú vhodné na skladovanie veľkého počtu CNC nástrojov, ktoré sú bezpečne uložené a ľahko dostupné. CNC rám je možné vložiť do dielenských skríň a zásuvkových skriniek dielenského nábytku bott, pričom do tohto rámu sa vkladajú vložky pre CNC nástroje. CNC rámy sú k dispozícii v prevedení dva, tri alebo štyri rady a môžu byť vysoké 80 alebo 125 mm. Systém je vhodný pre všetky šírky a hĺbky zo sortimentu dielenského nábytku bott.

CNC nosič vložiek

CNC nosič vložiek na nástroje je k dispozícii ako samostatne stojaci nosič alebo môžu byť vložený do pracovných vozíkov a stolov, dielenských skríň. S CNC držiakom je ľahké manipulovať pomocou integrovaných madiel na oboch stranách nosiča. Nosič je dodávaný s vložkami alebo prázdny pre vlastnú konfiguráciu. CNC nosič môže byť namontovaný do dielenských skríň alebo zásuviek pomocou montážneho materiálu.

CNC držiak nosičov na pracovný stôl

CNC držiak nosičov na pracovný stôl stojí samostatne a umožňuje jednoduché ukladanie nosičov s vložkami na CNC nástroje. Do držiaka je možné vložiť až tri CNC nosiče. Stojan je 600 mm široký, 450 mm hlboký a 375 mm vysoký.

CNC nosič vložiek na panel na náradie

Panely na náradie bott sú zosilnené pre dlhšiu životnosť a môžu byť doplnené o CNC nosiče vložiek.

DENAKO, s.r.o. | Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií tu. | Ochrana osobných údajov