Regále do auta

REGÁLE ONLINE

Objednajte si regále Bott Uno pohodlne pomocou ekatalógu. Teraz za dostupnú cenu!

ZOBRAZIŤ REGÁLE
KATALÓGY NA STIAHNUTIE

BOTT UNO - SYSTÉM REGÁLOV PRE ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ

SYSTÉM JEDNODUCHÝCH REGÁLOV

Systém jednoduchých regálov Bott Uno je určený pre všetky typy úžitkových vozidiel. Je profesionálnou a cenovo dostupnou alternatívou k tradičným dreveným domácim regálom. Sortiment regálov je vyrobený z odolnej oceľovej konštrukcii a je k nemu poskytovaný celý rad doplnkov.Bott Uno je flexibilný profesionálny regálový systém za konkurencieschopnú cenu.

PROFESIONÁLNY VZHĽAD

Urobiť prvý dojem u zákazníka môžete vždy len raz. Sortiment Bott Uno ponúka atraktívnu a dobre zorganizovanú pracovnú plochu, ktorá odráža vašu hrdosť na profesionálnu službu a dobre odvedenú prácu u zákazníka.

KVALITA, KTORÚ SI MÔŽETE DOVOLIŤ

Sortiment systému Bott Uno je vyrobený podľa náročných štandardov Bott, ktoré obstoja v skúške času. Optimalizovaná konštrukcia a výrobné procesy zabezpečujú profesionálny regálový systém za nižšiu cenu.

SILNÝ A SPOĽAHLIVÝ SYSTÉM

Sortiment systému Bott Uno je výrobok prvotriednej kvality vyrábaný v ISO certifikovanej fabrike. Je vyrobený kombináciou galvanizovanej ocele a z ocele upravenej práškovaným lakovaním. Systém Bott Uno môže byť doplnený o osvedčené príslušenstvo – systém regálov pripravený pre náročné podmienky.

HOTOVÉ ZOSTAVY

Na základe dlhoročných skúseností ponúkame hotové zostavy, ktoré sú vhodné pre väčšinu zákazníkov. Môžete si aj objednať jednotlivé regále a vytvoriť si tak vlastný pracovný priestor presne podľa vašich potrieb.

ČISTÉ A EFEKTÍVNE PRACOVISKO

Sortiment systému Bott Uno ponúka priestor na skladovanie náradia a materiálu. Vytvára z vozidla aj mobilné pracovisko – pojazdnú dielňu s integrovanými zásuvkami, prenosnými pracovnými kuframi, integrovanými pracovnými doskami a so zverákmi. Systém sortimentu Bott Uno umožní pracovať efektívne a rýchlo.

© Copyright 2018 Denako, s.r.o. | Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií tu | Ochrana osobných údajov