BOTT VARIO - MODULÁRNY SYSTÉM PRE VŠETKY VOZIDLÁ

EFEKTÍVNA PRÁCA ZARUČENÁ

Sortiment systému Bott Vario zabezpečí poriadok a zorganizované pracovné prostredie. Výsledkom je efektívny výkon práce u zákazníka. Široká škála regálov, pracovných stolov, integrovaných kufrov a zásuviek zabezpečí konfiguráciu zariadenia vozidla na základe vašich potrieb.

VYROBENÝ ABY VYDRŽAL

Zariadenie Bott Vario je vyrobené, aby vydržalo minimálne dva až tri prevádzkové cykly života vozidla. Pokročilé vlastnosti ako sú vysoko záťažové ložiská na zásuvkách, zosilnená konštrukcia regálov znamenajú, že si môžete byť istý dlhou životnosťou Bott produktov – zariadenia stačí nainštalovať do vozidla a používať.

INOVATÍVNE RIEŠENIA

Pomocou zariadenia Bott Vario premeníte vozidlo na kompletnú a modernú pojazdnú dielňu. Vlastnosti systému Bott Vario ako sú integrovaný a odnímateľný VarioSafe kufor na náradie, zásuvky pod podlahou umožňujú využiť celý priestor vo vozidle.

ĽAHKÁ HYBRIDNÁ KONŠTRUKCIA

Zariadenia Bott Vario je navrhnuté unikátnou konštrukciou a spolu s použitými modernými materiálmi je veľmi ľahké – a to bez ujmy na stabilite celého zariadenia. Oproti predchodcom systému Bott Vario, súčasný systém váži až o 40% menej. To znamená, že môžete ešte viac využiť úžitkovú nosnosť vozidla a zároveň šetríte náklady na palivo.

DÔKLADNE TESTOVANÉ

Produkty systému Bott Vario sú pravidelne testované tzv. nárazovými skúškami "crash test" – podľa normy ECE R44. Všetci zamestnávatelia majú povinnosť sa starať o bezpečnosť svojich zamestnancov. So systémom Bott Vario si môžete byť istý, že investujete do kompletne testovaného výrobku a do bezpečnosti vášho tímu.

MODERNÝ INTEGROVANÝ DIZAJN

Systém Bott Vario je navrhnutý ako integrovaný systém. Znamená to, že premení vozidlo na modernú pojazdnú dielňu na základe vašich potrieb.

MOŽNOSTI PRE RÔZNE TYPY VOZIDIEL

Zariadenie je navrhnuté pre širokú škálu vozidiel – od osobných vozidiel až po úžitkové dodávky alebo veľké nákladné vozidlá. Univerzálny charakter modulárneho systému umožňuje riešenia presne na mieru – na základe vašich požiadaviek.

© Copyright 2018 Denako, s.r.o. | Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií tu | Ochrana osobných údajov