REGÁLY A REGÁLOVÉ SYSTÉMY DO VOZIDIEL BOTT UNO

Regály a regálové systémy do vozidiel bott uno je systém regálov s policami určených pre všetky typy úžitkových vozidiel. Regály do vozidiel bott uno sú dostupnou alternatívou k domácim dreveným regálom. Sortiment regálov do vozidiel je vyrobený z oceľovej konštrukcie a je ho možné doplniť o rôzny sortiment príslušenstva. Sortiment regálov do vozidla bott uno je profesionálny regálový systém za konkurencieschopnú cenu.

Profesionálny vzhľad regálov vo vozidle

Urobiť prvý dojem u zákazníka môžete iba raz. Sortiment regálov do vozidiel bott uno ponúka atraktívne a dobre organizované pracovné prostredie vo vozidle, ktoré odráža vašu hrdosť na profesionálnu službu a dobre odvedenú prácu u zákazníka.

Kvalita regálov, ktorú si môžete dovoliť

Sortiment regálov do vozidla bott uno je vyrobený podľa náročných štandardov spoločnosti bott. Optimalizovaná konštrukcia a výrobné procesy zabezpečia profesionálny regálový systém za nižšiu cenu.

Silný a spoľahlivý systém regálov do vozidla

Sortiment regálov do vozidiel bott uno sú výrobky prvotriednej kvality vyrábané v ISO certifikovanej fabrike. Sú vyrobené kombináciou galvanizovanej ocele a z ocele upravenej práškovaným lakovaním. Regály do vozidiel bott uno môžu byť doplnené o osvedčené príslušenstvo – systém regálov vo vozidle pripravený pre náročné podmienky.

Nakonfigurované zostavy regálov

Na základe dlhoročných skúseností ponúkame nakonfigurované zostavy regálov, ktoré sú vhodné pre väčšinu zákazníkov. Môžete si tak objednať jednotlivé regály a vytvoriť si tak vlastný pracovný priestor presne podľa vašich potrieb.

Čisté a efektívne pracovisko

Sortiment regálov do vozidiel bott uno ponúka priestor na skladovanie náradia a materiálu. Vytvára tak z vozidla mobilné pracovisko – pojazdnú dielňu s integrovanými zásuvkami, prenosnými pracovnými kuframi, pracovnými doskami so zverákom. Sortiment regálov do auta bott uno umožní pracovať efektívne a rýchlo.

Mobilný zverák do vozidla

Zverák bott sa môže otáčať podľa potreby a môže byť umiestnený na vyklápacej pracovnej doske. Zverák sa spolu s doskou sklopí a zaberá tak minimálny priestor vo vozidle. So zverákom na pracovnej doske vytvoríte ideálne mobilné vonkajšie pracovné miesto.

DENAKO, s.r.o. | Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií tu. | Ochrana osobných údajov