PROFESIONÁLNE REGÁLY DO VOZIDLA BOTT VARIO3

Profesionálne regály do vozidla bott vario3 sú moderný a certfikovaný systém zariadenia do vozidiel, ktorý môže byť navrhnutý presne podľa vašich potrieb. Hybridná konštrukcia je veľmi ľahká a maximálne bezpečná pre svoje masívne prevedenie. Regály do vozidla bott vario3 sú vhodné pre každý typ a značku vozidla, ktoré vlastníte.

Ľahká hybridná konštrukcia

Výsledkom použitia unikátnej hybridnej konštrukcie a kombináciou moderných materiálov je veľmi nízka hmotnosť zariadenia do vozidla. A to bez ujmy na stabilite celého systému zariadenia do vozidla - zariadenie do vozidiel bott je navrhnuté pre 2 - 3 prevádzkové cykly vozidla. Využite užitočnú hmotnosť vašeho vozidla na maximum a šetrite náklady na palivo.

Návrh podľa vašich potrieb

Unierzálny charakter profesionálneho zariadenia do vozidiel bott umožňuje navrhnúť zariadenie presne podľa vašich individuálnych potrieb. Zariadenie do vozidiel bott môže byť kedykoľvek upravené alebo doplnené o rôzny sortiment pre svoju modulárnu vlastnosť. Na základe dlhoročných skúseností ponúkame aj nakonfiguorvané moduly zariadenia do vozidiel.

Pre všetky typy a značky vozidiel

Zariadenie do vozidiel bott varrio3 je navrhnuté pre širokú škálu vozidiel: od osobných vozidiel a dodávok až po veľké nákladné vozidlá s dielenskou nadstavbou. Integrovaná vlastnosť zariadenia do vozidla bott vario3 premení aj vaše vozidlo na mobilné pracovisko.

Maximálna bezpečnosť vo vozidle

Produkty systému zariadenia do vozidiel bott vario3 sú pravidelne testované nárazovými skúškami - "crash testami" – podľa normy ECE R44. Každý zamestnávateľ má povinnosť starať sa o bezpečnosť svojich zamestnancov. So zariadením do vozidiel bott vario3 si môžete byť istý, že investujete do kompletne testovaného certifikovaného výrobku a hlavne do bezpečnosti vášho tímu.

Organizácia priestoru vo vozidle

Široký sortiment zariadenia do vozidla bott zabezpečí čisté a organizované pracovné prostredie vo vašom vozidle. Výsledkom je rýchla a profesionálne odvodená práca u zákazníka.

DENAKO, s.r.o. | Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií tu. | Ochrana osobných údajov