RIEŠENIA PRE CNC DIELNE

Sortiment Bott riešenia pre CNC dielne chráni drahé CNC nástroje, ktorý je k dispozícii v rôznych variantoch, môže byť integrovaný do skríň, vozíkov a pracovných stolov.

  • vhodný pre skoro každé CNC nástroje
  • integrovaný do systému Bott Cubio
  • k dispozícii v pevnom, alebo prenosnom prevedení

JEDNODUCHÉ SKLADOVANIE CNC NÁSTROJOV

Jadrom sortimentu Bott pre CNC dielne je systém vložiek, ktoré bezpečne držia CNC nástroje rôznych veľkostí. Tieto vložky môžu byť namontované na pracovné stoly, vozíky, skrine a nástenné panely.

INTEGROVANÉ DO BOTT DIELENSKÉHO NÁBYTKU

Sortiment riešenia pre CNC dielne Bott je plne integrovaný do dielenského nábytku Bott. Táto vlastnosť umožňuje jednoduché rozšírenie pracovného prostredia.

CNC VLOŽKY

Jadrom sortimentu riešenia pre CNC dielne sú vložky, ktoré sú široké 50, 75, alebo 100 mm a ľahko sa prichytávajú do kovových rámov. Prázdny držiak je k dispozícii aj pre iné rozmery nástrojov.

NOSIČE CNC NÁSTROJOV

Nosiče CNC nástrojov sú k dispozícii ako samostatne stojace nosiče, alebo môžu byť vložené do vozíkov, skríň a stolov. Držiaky na oboch stranách umožňujú jednoduchú manipuláciu. Nosiče sú k dispozícii s vložkami, alebo prázdne pre vlastnú konfiguráciu. CNC nosiče môžu byť namontované do skríň, alebo zásuviek pomocou montážneho materiálu. Nosiče sú k dispozícii v rôznych vnútorných prevedeniach.

BLOKY NOSIČOV CNC NÁSTROJOV

Rovnako ako u ostatných systémov Bott, systém riešenia pre CNC dielne je tiež integrovaný. Bloky nosičov CNC z oceli je možné upevniť na systém drážkových panelov. Do CNC blokov nosičov je možné vložiť držiaky na CNC nástroje a sú 233 mm široké, 158 mm hlboké, 139 mm vysoké.

© Copyright 2018 Denako, s.r.o. | Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Viac informácií tu | Ochrana osobných údajov